De BMW Z3M is een juweel!
- Vergelijk het dashboard en de lijn met de Z4, hou je van retro dan val je op de Z3. De lijnen zijn als die van een mooie vrouw.
- De S50 B32-motor is gewoon fantastisch, 6 cylinders in lijn, 321 PK, geen verfijnde Porche-motor maar een rauw brok geweld, hij gromt, nee brult, als je hem op zijn staart trapt. Rij je rustig? Dan gedraagt de motor zich overeenkomstig en hoor je hem niet.
- Als je denkt dat al die power één grote verleiding is om de ene bon na de andere bon binnen te halen dan zit je ernaast. Met 120km/uur cruisen is een waar genot op een mooie zomerdag of op weg van Nederland naar Zuid-Frankrijk. Ja, laat ze je maar voorbij rijden, je weet dat je 'king of the road' bent. Wil je hard? Ver boven de 200 km/uur op de afsluitdijk met open kap is een aparte ervaring maar wel vermoeiend al ben je in 6 minuten aan de overkant.
